Luty 2014 zaliczam do udanych miesięcy. Przeczytałam książki do każdej kategorii z trójki e-pik, zaplanowaną książkę z własnej biblioteczki, spotkałam się po przerwie z Herkulesem Poirot, a polska książka okazała się o wiele ciekawsza niż początkowo sądziłam.
1. "Karol i fabryka czekolady" Dahl Roald ocena: 5/6 [własna półka]
Druga książka przeczytana w ramach mojego wyzwania książkowo-językowego. Czytało mi się dość dobrze. Liczyłam, że książka dla dzieci będzie prostsza i nie będę musiała używać słownika tak często. Trochę się przeliczyłam i dostałam pstryczka w nos, musiałam poćwiczyć moją "tolerancję wieloznaczności".
To taki horrorek dla dzieci.
Amerykanin w Paryżu. Powinien przyjechać do Polski, doceniłby wtedy francuskich sprzedawców.
6. „Bezpieczna przystań” Sparks Nicholas ocena: 4/6 (audiobook czyta Krzysztof Gosztyła)
7. „Agencja złamanych serc” Matuszkiewicz Irena ocena: 4,5/6
8. „Pani McGinty nie żyje” Christie Agatha ocena: 4,5/6
Oglądałam film, lecz intryga okazała się zbyt skomplikowana dla mnie, potrzebowałam książkowego wsparcia. Dopiero teraz wszystko jest jasne!
8. „Pani McGinty nie żyje” Christie Agatha ocena: 4,5/6
Oglądałam film, lecz intryga okazała się zbyt skomplikowana dla mnie, potrzebowałam książkowego wsparcia. Dopiero teraz wszystko jest jasne!
Dziękuję za zaproszenie :)
OdpowiedzUsuńNie planuję na razie udziału w nowych wyzwaniach, ale będę miała KLUCZNIK na uwadze.
Bardzo podoba mi się Twoje drugie wyzwanie "Czytamy Opasłe Tomiska", pasuje do książek, które wybrałam sobie do czytania na ten rok.
W takim razie zapraszam do drugiego, będzie mi bardzo miło jeśli dołączysz :)
OdpowiedzUsuńw sprawie wyzwania "Czytam Opasłe Tomiska" - jeżeli będziesz mi podrzucała w komentarzach autora tytuł i liczbę stron możemy się umówić, że to wystarczy ;) - a jeżeli tak się złoży, że daną pozycję zrecenzujesz u siebie na blogu albo na np Lubimy Czytać - to podeślij mi wtedy też link
OdpowiedzUsuńjak się zdecydujesz to daj mi znać ;)
pozdrawiam